Informace

A máme za sebou poslední letošní akci na venkovní trati, vše dopadlo opět na jedničku. Všichni jezdci byli skvělí. Nejprve jsme si dali 3 x tři skupiny na trati. Ten kdo se chtěl účastnit závodu, jezdil rovnou jako kvalifikaci. Ještě než došlo k závodu, tak se uvolnila trať na 15 minut pro jezdce, kteří se závodu nechtěli účastnit. Následoval závod ROOKIES, kde si poleposition vyjela Valeria Shamshurina, která se v závodu opravdu prala o první místo, které velice těsně uhájila před Pavlem Jarolímem a Robertem Lexmanem. Ve druhém závodu se na poleposition ukázal náš instruktor Robert Hausman a společně s dalšími jezdci se postarali o skvělou podívanou. V závodě si nejlépe vedl Jan Šimánek, který hned po startu získal první pozici a po šesti kolech dokonce dojel o kolo pomalejší jezdce. V závodě kolo na kolo se pral o první místo s Michalem Štěpánkem a s Robertem Hausmanem. Závod byl opravdu dechberoucí plný silných okamžiků a bylo vidět, že každý chce vyhrát. Následoval OPEN PIT Lane pro ty co toho ještě neměli dost a trať byla zase plná a tak traťaři museli počet motorek na trati regulovat. Jezdilo se až do 18,00, kdy už v depu bylo připraveno slavnostní vyhlášení.

Zde bychom chtěli opravdu poděkovat všem jezdcům co setrvali až dokonce a postarali se o skvělou atmosféru při vyhlašování vítězů.

Následně jsme si udělali poslední fotky a spanilou jízdu po Sosnovské dráze, kdy každý z jezdců mohl předvést různé volovinky a triky. Dle fotografů byl největší srdcař Robert Germán, který nechal prasknout svůj slick při gumování a postaral se tak o velké ovace početného publika. Vyhrál tričko Bikes4Life velikosti L :-).

Děkujeme všem za účast.

Závod MASTERS

  1. Jan Šimánek
  2. Michal Štěpánek
  3. Roman Plaček
  4. Jiří Králík
  5. Jan Kořínek

Závod ROOKIES

  1. Valeria Shamshurina
  2. Pavel Jarolím
  3. Robert Lexman
  4. Tomáš Macháček
  5. David Škaloud

Co jsme zažili?

slušná porce ježdění ve skupinách
traťoví komisaři na trati pro vyšší bezpečnost
instruktor pro začínající i pokročilé jezdce
safety car s vozíkem
foto a video z tratě
záběry z dronu
catering v depu (pro jezdce v ceně)
Dva závody pro rychlé a pomalejší jezdce