Informace

1.Reprezentační ples

Máme za sebou 1. Reprezentační ples Bikes4Life, níže je fotogalerie, tak neváhejte a stahujte jak je libo.

Proslov z Plesu:

Jsme nesmírně vděčni, že i v takto náročné době, jste sebrali odvahu a dorazili jste se pobavit s naší partou. Již v létě, jste se na našich akcích mohli přesvědčit, jak moc nám záleží na lidské sounáležitosti a přátelství. Máme rádi motorky, okruhy a všechny věci okolo, ale hlavně lidi okolo této zábavy, to je ten motor proč to všechno děláme.

Na příští sezónu jsme si pro Vás připravili celkem 9 akcí, kdy 6 akcí bude plně v naší režii a 3 akce budeme hosty u německé spřátelené agentury ActionBike, kterou jsme si vybrali zcela zištně. Tato agentura je zavedeným hráčem na trhu, má nasmlouvané ježdění na krásných evropských okruzích, jejich termíny jsou plánovány na víkend a hlavně, že stejně jako my organizují závody týmů Endurance. Domluvili jsme s nimi prostor pro 40 jezdců a budeme si moci samostatně vyhlásit vítěze v závodech v našich kategoriích.

Naše akce budou probíhat, podobně jako loni, ale snažili jsme se zapracovat na nedostatcích, kterých jsme se dopustili v loňské sezóně. Stejně jako loni nám bude záležet na tom, abychom si všichni hodně zajezdili za rozumné peníze a abychom se všichni dobře bavili. Stresu máme všichni dost a myslíme si, že tohle je cesta jak si život trošku užít.

V průběhu dnešního večera se můžete těšit na imitátora, soutěže a půlnoční překvapení, které Vás překvapí v okamžik, kdy byste to nečekali. K tanci a poslechu bude hrát DJ Pouštěč, který se bude snažit vyhovět Vašim přáním.

Aby se naše akce vč. té dnešní mohly uskutečnit musíme poděkovat zejména Vám a našim partnerům zejména pak Megamax24, Motopoint, ČPP, Brabax, JETY-ELEKTRO s.r.o., RAPAX s.r.o., SEBIMOTO, SWENAX, JAKUB a další.

Teď už ale dost povídání, rád bych oficiálně zahájil dnešní ples přípitkem. Pojďte opakovat po mě!!! Nezapomeňme sa napít!!!!

Partneři akce

Vaše objednávka čeká na dokončení!